Viktor Barvitius

67614. Sníh

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis V. Barvitius. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1834-1902

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000 Kč.

zbývá: 14 dnů, 15 hodin

konec dražby: 03.11.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 15 000 Kč