Olej na plátně, 70x55 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis V. Barvitius. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1834 - 1902
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000 Kč.