Viktor Barvitius - Alegorie hornictví

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 64x208 cm, signováno dole uprostřed Viktor Barvitius 83, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1834 - 1902
Narodil se v Praze. Studoval figurální malbu na pražské AVU u prof. Rubena a Engherta. Díky častým pobytům v zahraničí získal vynikající znalost evropského umění. Ve své tvorbě se věnoval především malbě žánrových obrazů z městského prostředí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000 Kč.

vydraženo
14814. Alegorie hornictví
Dražba ukončena:30.11.2017 19:11:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
19 000 Kč 30.11.2017 19:06:01 3147
18 000 Kč 30.11.2017 19:05:45 238
17 000 Kč 30.11.2017 19:02:20 3147
16 000 Kč 30.11.2017 19:02:11 238
15 000 Kč 30.11.2017 18:58:00 3147
14 000 Kč 30.11.2017 18:57:50 386
13 000 Kč 30.11.2017 18:55:45 3147
12 000 Kč 30.11.2017 18:55:34 386
11 000 Kč 30.11.2017 18:54:47 3147
10 000 Kč 30.11.2017 18:54:30 238
9 500 Kč 30.11.2017 18:50:01 3147
9 000 Kč 30.11.2017 18:49:12 238
8 500 Kč 30.11.2017 18:49:00 3147
8 000 Kč 30.11.2017 18:45:09 238
7 500 Kč 30.11.2017 18:22:58 3147
7 000 Kč 30.11.2017 15:49:34 238
6 500 Kč 30.11.2017 15:06:37 1252
6 000 Kč limit (30.11.2017 15:06:27) 3147
5 500 Kč 30.11.2017 15:06:28 1252
5 000 Kč limit (30.11.2017 15:06:21) 3147
4 900 Kč 30.11.2017 15:06:22 1252
4 800 Kč limit (30.11.2017 12:02:18) 3147
4 700 Kč limit (30.11.2017 12:02:17) 1484
4 300 Kč limit (30.11.2017 12:01:53) 1484
4 200 Kč 30.11.2017 12:01:54 3147
4 100 Kč limit (30.11.2017 11:11:58) 1484
4 000 Kč limit (30.11.2017 11:11:57) 3147
3 200 Kč limit (28.11.2017 8:40:27) 3147
3 100 Kč limit (28.11.2017 8:40:26) 1484
2 200 Kč limit (28.11.2017 8:39:59) 1484
2 100 Kč 28.11.2017 8:40:00 3147
2 000 Kč limit (28.11.2017 8:39:46) 1484
1 900 Kč 28.11.2017 8:39:47 3147
1 800 Kč limit (28.11.2017 8:31:17) 1484
1 700 Kč 26.11.2017 8:03:05 1016
1 600 Kč 24.11.2017 21:12:06 3147
1 500 Kč 21.11.2017 17:39:21 2798