Viktor Stretti - Zima ve vesnici

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 62x71 cm, signováno vpravo dole Viktor Stretti, rám.

1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studia na AVU (prof. Ženíšek). Od roku 1898 studuje v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Učil se rovněž v atelieru grafické školy Petra Halma. Procestoval Belgii, Holandsko, Francii i Normandii a několikrát byl také v Itálii. Během působení na našem území ho nejvíce uchvátila Praha, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie. Maluje podobizny (T.G.M., E. Beneš,...), zátiší, genry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval krajiny z mořského pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvoří také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé,...). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

vydraženo
5710. Zima ve vesnici
Dražba ukončena:29.09.2016 22:18:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
27 000 Kč 29.09.2016 22:13:56 2054
26 000 Kč 29.09.2016 22:09:47 36
25 000 Kč 29.09.2016 22:04:52 2054
24 000 Kč 29.09.2016 22:00:46 36
23 000 Kč 29.09.2016 22:00:07 2054
22 000 Kč 29.09.2016 21:55:46 36
21 000 Kč 29.09.2016 21:55:10 2054
20 000 Kč 29.09.2016 21:50:34 36
19 000 Kč 29.09.2016 21:50:05 2054
18 000 Kč 29.09.2016 21:45:27 36
17 000 Kč 29.09.2016 21:42:21 2054
16 000 Kč 29.09.2016 21:37:39 36
15 000 Kč 29.09.2016 21:37:24 1628
14 000 Kč 29.09.2016 21:36:57 36
13 000 Kč limit (29.09.2016 21:36:52) 1628
13 000 Kč 29.09.2016 21:36:53 36
12 000 Kč 29.09.2016 21:36:44 1628
11 000 Kč 29.09.2016 21:36:30 157
10 000 Kč 29.09.2016 21:28:31 36
9 500 Kč 29.09.2016 21:23:26 1423
9 000 Kč 28.09.2016 19:42:17 36
8 500 Kč 28.09.2016 17:52:47 1423
8 000 Kč 28.09.2016 8:23:59 36
7 500 Kč 27.09.2016 22:57:03 1423
7 000 Kč 27.09.2016 14:51:05 2054
6 500 Kč 26.09.2016 21:32:24 1423
6 000 Kč 26.09.2016 17:40:59 2054
5 500 Kč 25.09.2016 21:51:32 1423
5 000 Kč 25.09.2016 10:30:08 36
4 900 Kč 24.09.2016 12:37:33 2054
4 800 Kč 23.09.2016 9:10:43 36
4 700 Kč 12.09.2016 18:48:03 1423
4 600 Kč 12.09.2016 1:28:23 238
4 500 Kč 07.09.2016 19:41:26 1423
4 400 Kč 07.09.2016 0:27:45 238
4 300 Kč 01.09.2016 21:10:31 1423
4 200 Kč 31.08.2016 23:35:29 36
4 100 Kč 24.08.2016 18:08:05 1423
4 000 Kč 23.08.2016 18:48:13 36
3 900 Kč 12.08.2016 20:23:38 1423
3 800 Kč 12.08.2016 16:53:07 1167
3 700 Kč 11.08.2016 18:26:41 1423
3 600 Kč limit (11.08.2016 18:26:06) 238
3 500 Kč 11.08.2016 18:26:07 1423
3 400 Kč limit (11.08.2016 18:25:42) 238
3 300 Kč 11.08.2016 18:25:43 1423
3 200 Kč limit (11.08.2016 0:00:07) 238
3 100 Kč 11.08.2016 0:00:08 849
3 000 Kč 10.08.2016 22:24:37 238