Viktor Stretti - Zasněná

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 55x60 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studia na AVU (prof. Ženíšek). Od roku 1898 studuje v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Učil se rovněž v atelieru grafické školy Petra Halma. Procestoval Belgii, Holandsko, Francii i Normandii a několikrát byl také v Itálii. Během působení na našem území ho nejvíce uchvátila Praha, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie. Maluje podobizny (T.G.M., E. Beneš,...), zátiší, genry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval krajiny z mořského pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvoří také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé,...). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko. Rám poškozen.

vydraženo
3566. Zasněná
Dražba ukončena:27.01.2016 20:50:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
33 000 Kč 27.01.2016 20:45:27 1076
32 000 Kč 27.01.2016 20:40:34 678
31 000 Kč 27.01.2016 20:35:59 1076
30 000 Kč 27.01.2016 20:35:20 678
29 000 Kč 27.01.2016 20:33:51 1076
28 000 Kč 27.01.2016 20:29:01 678
27 000 Kč 27.01.2016 20:24:04 1076
26 000 Kč 27.01.2016 20:23:41 678
25 000 Kč 27.01.2016 20:21:06 1076
24 000 Kč 27.01.2016 20:20:40 678
23 000 Kč 27.01.2016 20:15:45 1076
22 000 Kč 27.01.2016 20:15:17 678
21 000 Kč 27.01.2016 20:13:29 1076
20 000 Kč 27.01.2016 20:12:43 678
19 000 Kč 27.01.2016 20:11:46 1076
18 000 Kč 27.01.2016 20:11:29 678
17 000 Kč 27.01.2016 20:10:46 1076
16 000 Kč 27.01.2016 20:10:26 678
15 000 Kč 27.01.2016 20:09:50 1076
14 000 Kč 27.01.2016 20:07:03 678
13 000 Kč 27.01.2016 20:05:56 1076
12 000 Kč 27.01.2016 20:02:03 678
11 000 Kč 27.01.2016 19:59:50 1076
10 000 Kč 27.01.2016 19:49:00 678
10 000 Kč 27.01.2016 19:49:49 1353
9 500 Kč 27.01.2016 19:45:27 1423
9 000 Kč 27.01.2016 19:35:41 678
8 500 Kč 27.01.2016 19:25:13 1423
8 000 Kč 27.01.2016 19:18:26 678
7 500 Kč 27.01.2016 19:17:10 1423
7 000 Kč 27.01.2016 19:06:50 678
6 500 Kč 27.01.2016 19:02:40 1423
6 000 Kč 27.01.2016 18:47:51 678
5 500 Kč 27.01.2016 18:06:20 1423
5 000 Kč limit (27.01.2016 18:05:31) 292
5 000 Kč 27.01.2016 18:05:32 1423
4 900 Kč limit (27.01.2016 18:04:56) 292
4 800 Kč 27.01.2016 18:04:57 1423
4 700 Kč limit (27.01.2016 18:03:59) 292
4 600 Kč 27.01.2016 18:04:00 1423
4 500 Kč limit (27.01.2016 18:02:25) 292
4 400 Kč 27.01.2016 18:02:26 1423
4 300 Kč limit (27.01.2016 18:00:13) 292
4 200 Kč 27.01.2016 18:00:14 1423
4 100 Kč limit (27.01.2016 17:56:32) 292
4 000 Kč 27.01.2016 17:56:33 1423
3 900 Kč limit (27.01.2016 17:52:20) 292
3 800 Kč 27.01.2016 17:52:21 1423
3 700 Kč 27.01.2016 17:40:50 292
3 600 Kč 27.01.2016 11:42:37 1423
3 500 Kč limit (27.01.2016 11:34:25) 794
3 400 Kč 27.01.2016 11:34:26 1423
3 300 Kč limit (27.01.2016 11:27:55) 794
3 200 Kč 27.01.2016 11:27:56 1423
3 100 Kč 26.01.2016 22:27:43 794
3 000 Kč 20.01.2016 18:52:50 678