Viktor  Dobrovolný - Letní tanec

Olej na kartonu, 26x33 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1909 – 1987
Malíř, sochař, medailér. Studoval UMPRUM včetně čestného roku (prof. Drahoňovský). Tvořil sochařské portréty a medaile, později i pomníkové a monumentální realizace. Za války byl za odbojovou činnost vězněn v koncentračních táborech Mauthausen a Dachau.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 98 000 Kč

15559. Letní tanec
Dražba ukončena:24.01.2018 22:02:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč