Victor Vasarely - Šachy

Litografie, 48x39 cm. Signováno tužkou vpravo dole Vasarely. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.

112330. Šachy
Dražba ukončena:03.03.2024 20:28:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč