Victor Vasarely - Objekt - Zebra

Nejdelší strana: 48 cm

Sítotisk na plexiskle, rozměr: 48x38 cm. Signováno vpravo dole Vasarely.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dílo bylo zakoupeno v galerii v Maďarsku roku 2010.

o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.

107252. Objekt - Zebra
Dražba ukončena:14.12.2023 22:21:41
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč