Victor Vasarely - Kompozice

Litografie, 38x38 cm. Signováno tužkou vpravo dole Vasarely. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.

88876. Kompozice
Dražba ukončena:26.01.2023 20:33:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč