Victor Belanyi - Zátiší s květinou a ovocem

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Belanyi. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 – 1955
Maďarský malíř.

57467. Zátiší s květinou a ovocem
Dražba ukončena:01.04.2021 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč