Victor Belanyi - U švadleny

Olej na lepence, 65x51 cm. Signováno vpravo dole Belányi. Rámováno.

Pozn.: Rozměr s rámem 85 x 70 cm. Ukázka propracované maďarské kvalitní malby z období ART DECCO, obraz původně pochází z Budapešti z kvalitní sbírky maďarských umělců. Galerijní velmi kvalitní provedení!

o autorovi: 1877 – 1955
Maďarský malíř.

46248. U švadleny
Dražba ukončena:24.06.2020 20:40:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč