Victor Belanyi - Pestrá kytice v modré váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1877 – 1955
Maďarský malíř.

83730. Pestrá kytice v modré váze
Dražba ukončena:28.09.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč