Více autorů - Soubor 12 grafických listů

Více technik, 41x51 cm, 11 signováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

Více autorů
113265. Soubor 12 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2024 21:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč