V.H. Brunner - Politická satira

Kresba křídou, 26x20 cm. Nesignováno. Vzadu štítek Waldesovy obrazárny, evidenční číslo 1906. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

58263. Politická satira
Dražba ukončena:15.04.2021 20:30:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč