Veselý - U rulety

Nejdelší strana: 58 cm

Tempera, 44x44 cm. Signováno vpravo dole Veselý 93. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Veselý
79624. U rulety
Dražba ukončena:12.06.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.06.2022 12:04:15 10438
500 Kč 12.06.2022 9:17:17 10448