Věroslav Žaloudek - Veselé paničky

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno dole uprostřed V. Žaloudek 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Vzdělání výtvarného směru získal u prof. Černého v LŠU Praha.

Věroslav Žaloudek
111513. Veselé paničky
Zbývá:4 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 03.02.2024 23:12:02 14627