Věroslav Žaloudek - Sedící

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole V. Žaloudek 2019. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1954

124104. Sedící
Dražba ukončena:22.09.2024 20:13:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč