Věroslav Žaloudek - Šachy

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2021. Nerámováno.

o autorovi: Vzdělání výtvarného směru získal u prof. Černého v LŠU Praha.

Věroslav Žaloudek
77850. Šachy
Dražba ukončena:15.05.2022 20:28:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč