Věroslav Žaloudek - Šachy

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1954

77850. Šachy
Dražba ukončena:15.05.2022 20:28:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč