Věroslav Žaloudek - Po koupeli

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2019. Nerámováno.

Pozn.: Pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1954

96063. Po koupeli
Dražba ukončena:04.06.2023 21:01:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč