Věroslav Žaloudek - Odpočinek

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole V. Žaloudek 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1954

88595. Odpočinek
Dražba ukončena:22.01.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč