Věroslav Žaloudek - Na venkově

Nejdelší strana: 120 cm

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2019. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1954

96125. Na venkově
Dražba ukončena:04.06.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč