Věroslav Žaloudek - Na skleničku

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole V. Žaloudek 6/2022. Nerámováno.

o autorovi: Vzdělání výtvarného směru získal u prof. Černého v LŠU Praha.

Věroslav Žaloudek
86811. Na skleničku
Dražba ukončena:27.11.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč