Věroslav Žaloudek - Dívka s kočkou

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2021. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1954

certifikát
153550. Dívka s kočkou
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč