Věroslav Žaloudek - Alice

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Věroslav Žaloudek 2025. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1954

vydraženo certifikát
152210. Alice
Dražba ukončena:04.01.2026 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 04.01.2026 20:09:49 16001
1 000 Kč 04.01.2026 7:42:06 16593