Veronika Palečková - Zmatek v hlavě královny

Monotyp, 90x60. Signováno dole uprostřed Veronika Palečková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1962. Studovala v ateliéru knižní kultury a písma u prof. M. Hegera a v ateliéru figurální kresby a malby u prof. F. Buranta na VŠUP v Praze, v ateliéru litografie u prof. A. Hadada na École Nationale Supérieure des Beaux Arts v Paříži, na Academie de la Grande Chaumiére tamtéž, absolvovala mimořádné studium v ateliéru grafiky u prof. L. Čepeláka na AVU v Praze. Na základě stipendií pobývala 1992 v Ateliere Presse Papier v Trois Rivieres v Quebecu, v New Yorku a v Ateliere Litographie v Séprais ve Švýcarsku. Věnuje se malířství, grafice i sochařství.

38863. Zmatek v hlavě královny
Dražba ukončena:12.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.12.2019 6:34:19 6109
500 Kč 11.12.2019 16:43:47 2331