Veronika Palečková - Strážkyně tajemství II.

Litografie, 69x53 cm. Signováno vpravo dolet tužkou Veronika Palečková 1990. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1962. Studovala v ateliéru knižní kultury a písma u prof. M. Hegera a v ateliéru figurální kresby a malby u prof. F. Buranta na VŠUP v Praze, v ateliéru litografie u prof. A. Hadada na École Nationale Supérieure des Beaux Arts v Paříži, na Academie de la Grande Chaumiére tamtéž, absolvovala mimořádné studium v ateliéru grafiky u prof. L. Čepeláka na AVU v Praze. Na základě stipendií pobývala 1992 v Ateliere Presse Papier v Trois Rivieres v Quebecu, v New Yorku a v Ateliere Litographie v Séprais ve Švýcarsku. Věnuje se malířství, grafice i sochařství.

63038. Strážkyně tajemství II.
Dražba ukončena:12.08.2021 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 10.08.2021 9:53:08 8751
1 000 Kč 03.08.2021 18:19:46 2631