Veronika Palečková - Labyrintus

Litografie, 70x53 cm. Signováno vpravo dole Veronika Palečková 1990. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně zašpiněna.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1962. Studovala v ateliéru knižní kultury a písma u prof. M. Hegera a v ateliéru figurální kresby a malby u prof. F. Buranta na VŠUP v Praze, v ateliéru litografie u prof. A. Hadada na École Nationale Supérieure des Beaux Arts v Paříži, na Academie de la Grande Chaumiére tamtéž, absolvovala mimořádné studium v ateliéru grafiky u prof. L. Čepeláka na AVU v Praze. Na základě stipendií pobývala 1992 v Ateliere Presse Papier v Trois Rivieres v Quebecu, v New Yorku a v Ateliere Litographie v Séprais ve Švýcarsku. Věnuje se malířství, grafice i sochařství.

62986. Labyrintus
Dražba ukončena:12.08.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč