Veronika Benoni - Still Life with poppies

Akryl a zlato na plátně, 100x105 cm. Signováno vlevo dole V. Benoni 20. Nerámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

Veronika Benoni
119894. Still Life with poppies
Zbývá:28 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 28.06.2024 14:01:01 12816