Věra Vovsová - Půlnoční ticho

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

90140. Půlnoční ticho
Dražba ukončena:19.02.2023 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč