Věra Vovsová - Pivoňky

Kombinovaná technika, 38x25 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

307969. Pivoňky
Dražba ukončena:19.03.2021 20:33:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč