Věra Vovsová - Matka s dětmi

Kombinovaná technika - kresba, 32x24 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

61290. Matka s dětmi
Dražba ukončena:14.07.2021 21:10:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč