Věra Vovsová - Luční kvítí ve džbánku

Kombinovaná technika, 44x32 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová 1944. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

301187. Luční kvítí ve džbánku
Dražba ukončena:03.10.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč