Věra Vovsová - Luční kvítí

Kombinovaná technika, 68x47 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

98796. Luční kvítí
Dražba ukončena:09.07.2023 21:23:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč