Věra Vovsová - Letní kytice

Olej na sololitu. 75x60 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

302878. Letní kytice
Dražba ukončena:27.12.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč