Věra Vovsová - Kytice růži

Tempera, 22x58 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

92014. Kytice růži
Dražba ukončena:12.03.2023 21:30:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč