Věra Vovsová - Kytice

Nejdelší strana: 19 cm

Kombinovaná technika, 14x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

110405. Kytice
Dražba ukončena:28.01.2024 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč