Věra Vovsová - Komposice: Malá jarní sonáta

Olej na sololitu, 14x14 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rám.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

19991. Komposice: Malá jarní sonáta
Dražba ukončena:26.04.2018 21:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč