Věra Vovsová - Kaštanová větev

Olej na sololitu, 35x90 cm. Signováno vpravo dole Věra Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

77938. Kaštanová větev
Dražba ukončena:15.05.2022 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč