Věra Vovsová - Jiřiny

Olej na sololitu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

302957. Jiřiny
Dražba ukončena:31.12.2019 20:28:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč