Věra Vovsová - Jedlý kaštan

Olej na sololitu, 50x25 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

66434. Jedlý kaštan
Dražba ukončena:26.09.2021 22:12:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč