Věra Vovsová - Forsythie

Olej na sololitu, 50x25 cm. Signováno vpravo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

307111. Forsythie
Dražba ukončena:27.12.2020 20:40:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč