Věra Vovsová - Čekanky

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

303004. Čekanky
Dražba ukončena:02.01.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč