Věra Vovsová - Bodláky na stole

Olej na sololitu, 35x90 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

101042. Bodláky na stole
Dražba ukončena:27.08.2023 20:54:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč