Věra Vovsová - Bodláky

Olej na kartonu, 27x50 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

70446. Bodláky
Dražba ukončena:19.12.2021 20:26:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč