Věra Pavlásková

40936. Soubor 2 prací: Kamzičí ulice a Černá věž

popis: Oleje na plátně, 75x25 cm. Monogramovány P.V.F. 74. Nerámováno.

Pozn.: U Kamzičí ulice malba poškozena.

dražba ukončena: 26.02.2020 22:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 03.02.2020 6:50:55 6634