Věra Pavlásková - Pražský motiv

Olej na plátně, 75x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

305400. Pražský motiv
Dražba ukončena:29.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč