Věra Krumphanzl

40572. Soubor 2 prací

popis: LItografie, 49x56 a 56x64 cm. Signovány Věra Krumphanzl. Rámy, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.02.2020 12:39:16 831