Věra Hendrychová - Konvolut 3 olejomaleb

Olejomalby na kartonu, průměry 16 cm. Signovány Věra. Rámovány.

o autorovi: 1920 - 1981
Přední československá naivní umělkyně.

125380. Konvolut 3 olejomaleb
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 21:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč