Věra Hendrychová - Hudba pro princeznu

Olej na kartonu, 66x47 cm. Signováno vlevo dole Věra Hendrychová, Rámováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1920 - 1981
Přední československá naivní umělkyně.

92518. Hudba pro princeznu
Dražba ukončena:26.03.2023 20:07:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč