Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole V. Havlíková. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1908. Absolvovala soukromé vzdělání u malíře A. Kalvody a profesora Stachovského, a na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze u prof. Kulece. Podnikla studijní cesty do Itálie, Jugoslávie a Bulharska.