Věra Havlíková

23509. Holandské kopretiny žluté

popis: Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole V. Havlíková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1908. Absolvovala soukromé vzdělání u malíře A. Kalvody a profesora Stachovského, a na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze u prof. Kulece. Podnikla studijní cesty do Itálie, Jugoslávie a Bulharska.

dražba ukončena: 31.10.2018 18:34:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 31.10.2018 18:21:13 359