Věra Benešová Řepková

38879. Okno

popis: Olej na plátně. 83x66 cm. Signováno vlevo dole B. Řepková. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.12.2019 20:29:16

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 12.12.2019 20:24:16 51
600 Kč 11.12.2019 19:45:02 5355